zaawansowane


SZPITALE DYŻURY Łódź
[27-03-2015]


Aktualności


all-med
DIAGNOSTYKA TRUDNYCH (INTERDYSCYPLINARNYCH)
PRZYPADKÓW MEDYCZNYCH
Diagnostyka trudnych diagnostycznie przypadków chorobowych przeznaczona jest dla dwóch grup pacjentów:

-osób, u których lekarzom nie udało się dotychczas ustalić rozpoznania jednostki chorobowej

- osób, u których pomimo postawionego rozpoznania i wdrożonego typowego dla tej jednostki chorobowej leczenia nie uzyskuje się poprawy stanu zdrowia. Sytuacja taka może zależeć od ciężkości procesu chorobowego lub sugerować inną (rzadziej występującą) jednostkę chorobową o podobnych objawach, ale wymagającą innych metod leczenia.


Pielęgniarstwo Wiesława Kubus
Usługi pielęgniarskie wykonuję jako samodzielną działalność już od 1992 roku. Przygotowanie do ich profesjonalnego świadczenia daje mi bogata praktyka zawodowa. Jako pielęgniarka, w latach 1976 -1992, pracowałam w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. dr Wł. Biegańskiego, w Łodzi, przy ul. Kniaziewicza 1/5

Jestem pielęgniarką z dużym doświadczeniem we wszystkich wykonywanych zabiegach. Daję gwarancję ich właściwego przeprowadzenia w każdym etapie, u wszystkich pacjentów.


Polecamy
PROFAMILIA
Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty masaży oraz zabiegów rehabilitacyjnych w Centrum Medycznym PROFAMILIA. Oferujemy konsultacje lekarzy rehabilitacji, neurologa, reumatologa - w przychodni i w domu pacjenta. Fizykoterapia, kinezyterapia, akupunktura, akupresura, taping (plastrowanie) to tylko część naszej oferty. (42) 288 11 20


PULSMEDICA
ONKOLOGIA
DOPPLER
BADANIA USG


DIAGNOZA PABIANICE
Specjalistyczna placówka USG współpracująca z najlepszymi specjalistami z woj.łódzkiego


Contact-Med
Contact-Med Sp z.o.o centrum okulistyczne jest firmą zajmującą się szczegółową diagnostyką i leczeniem chorób oczu. Posiadamy nowocześnie wyposażone gabinety okulistyczne oraz wysokiej jakości uzupełniający sprzęt diagnostyczny ( angiograf cyfrowy, autokeratorefraktometr, perymetr komputerowy, synoptofor ). Blok operacyjny wyposażono w najwyższej jakości sprzęt zabiegowy, przy pomocy którego wykonywane są zabiegi fakoemulsyfikacji zaćmy z małego cięcia, z wszczepami soczewek zwijalnych, operacje przeciw jaskrowe i inne zabiegi w przednim odcinku i aparacie ochronnym oka.
Wyszukiwanie zaawansowane
Wybierz gdzie chcesz szukać -


Wpisz szukaną frazę
.
Wyszukiwano: badanie ka w trybie: Hasła Wyników: 29


Miejscowość:


  AS-MEDICA Centrum Medyczne [3603]

Logo firmy

ZgierzCentrum Medyczne AS-MEDICA stale poszerza swoją ofertę jako wielospecjalistyczne centrum opieki medycznej. Staramy się dostosowywać do potrzeb naszych pacjentów, dlatego nieustannie proponujemy nowe zakresy usług, zapewniamy stale wysoki poziom fachowej opieki medycznej, rozszerzamy własne możliwości diagnostyczne. Jesteśmy partnerem medycznym dla takich klinik jak LuxMed, Promedis, Allianz, Polmed, EnelMed.Poniżej znajduje się lista specjalności medycznych, które w chwili obecnej dostępne są na bieżąco w naszym Centrum. Dodatkowo funkcjonuje diagnostyka USG, która w zakresie wąskich specjalizacji (np. chirurgia naczyniowa, endokrynologia) jest przypisana do właściwych specjalności. Pozostała, szeroka część badań ultrasonograficznych kierowana jest przez dr Sławomira Narkiewicza i jest również dostępna po wcześniejszym ustaleniu terminu
Piątek: 800-1800

Wyszukane hasła:

badanie kału na pasożyty

1

  ALL-MED [3505]

Logo firmy

Łódź POLESIE-RETKINIALekarze tworzący All-Med posiadają wieloletnie doświadczenie, wywodzą się z najlepszych łódzkich szpitali: MSWiA, ICZMP, WSS M. Kopernika, WSS M.Pirogowa, Klinik Uniwersytetu Medycznego.

Naszym celem jest zapewnienie pacjentom najlepszej opieki medycznej. Pomoc znajdą u nas pacjenci z każdym problemem medycznym umawiając się na wizyty u specjalistów.

Oferujemy szeroki zakres badań wykonywanych najnowocześniejszym aparatem ACUSON X300

Ginekologia dla dziewcząt od 13 r.ż.

Piątek: 900-2100

Wyszukane hasła:

badanie kału na pasożyty

2

  ANDRESPOL SP ZOZ [169]

Logo firmy

AndrespolSPZOZ Gminna Przychodnia Zdrowia w Andrespolu działa od 1999 r . kontynuując działalność ZOZ-u Widzew.

Nasz Zakład prowadzi działalność medyczną w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) obejmując opieką mieszkańców gminy Andrespol
i gmin sąsiadujących. W poradni pracują doświadczeni interniści i pediatrzy. Sprawujemy opiekę środowiskową pielęgniarską i położniczą.

Poza godzinami pracy POZ funkcjonuje nocna i świąteczna opieka zdrowotna oferując pomoc lekarską i pielęgniarską dla mieszkańców gminy
Andrespol i okolic w godzinach nocnych w tygodniu, oraz całodobowo w soboty, niedziele i święta.

Wysokiej klasy specjaliści przyjmują w poradniach specjalistycznych.
Oferujemy także usługi rehabilitacyjne z dobrze wyposażonym działem fizykoterapii.

Prawie wszystkie powyższe usługi medyczne świadczymy w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Istnieje również możliwość uzyskania porady płatnej - bez skierowania, we wszystkich poradniach.

Dysponujemy także rozbudowanym pionem diagnostycznym (laboratorium z pełnym profilem badań, pracownia rentgenowska wykonująca
jako jedna z nielicznych w Łodzi prześwietlenia żołądka i dwunastnicy, USG, audiometria-badanie słuchu).

W budynku GPZ funkcjonuje także gabinet stomatologiczny, apteka, oraz oferujemy także dla naszych pacjentów konsultacje takich specjalistów jak:
urolog, ortopeda, dermatolog, psychiatria. Punkt szczepień oferuje szczepienia kalendarzowe i komercyjne.

Leczymy naszych pacjentów już od 30 lat i ciągle staramy się podnosić jakość naszych usług!

Zapewniamy komfort i miłą profesjonalną obsługę.

Piątek: 800-1800

Wyszukane hasła:

badanie kału na pasożyty

3

  ARGO CENTRUM MEDYCZNE [6517]

Logo firmy

Łódź ŚRÓDMIEŚCIENaszą misją jest zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej, świadczonej w dobrych warunkach, przez najlepszych specjalistów.Znajdziesz nas w centrum, na pierwszym piętrze ekskluzywnego biurowca Cotton House. Zapraszamy.


Rejestracja i informacja telefoniczna od pn. do pt. w godz.8.00-20.00 tel. 42 632 14 05, 531 000 520

Piątek: 800-2000

Wyszukane hasła:

badanie kału na pasożyty

4

  MIKOMED [3494]

Logo firmy

Łódź BAŁUTY-TEOFILÓWspecjalistyczna placówka chirurgii

konsultacje i zabiegi

najlepsi specjaliści

Doppler - pon (od 15.30), wt (16.00), czw (15.00), pt(16.30)

Piątek: 800-2000

Wyszukane hasła:

badanie kału na pasożyty

5

  NZOZ NAWROT-MED [258]

Logo firmy

Łódź Śródmieście-CentrumUSG, RTG, konsultacje, badania diagnostyczne z krwi, moczu itp. przez cały dzień.
Jesteśmy pierwszą firmą prywatną, która funkcjonuje na mapie Łodzi od 31 lat.


Długoletnia tradycja, której przyświeca dobro pacjenta oraz wysoka jakość świadczonych przez nas usług medycznych powoduje, że nie została przerwana ciągłość funkcjonowania firmy.


Zatrudniamy znakomicie wykształconych lekarzy, których ogromne doświadczenie i wiedza pozwala na leczenie na najwyższym europejskim poziomie.


Personel medyczny pracuje na wysokiej klasy, nowoczesnym, specjalistycznym sprzęcie medycznym.


Wykwalifikowany personel średni i pomocniczy został przeszkolony w zakresie udzielanych przez nas świadczeń oraz przyjaznego stosunku do pacjenta.


Piątek: 800-1800

Wyszukane hasła:

badanie kału na pasożyty

6

  ARIES MED [3597]

Logo firmy

Łódź BAŁUTY-ŻUBARDŹSiedem powodów, dla których jesteśmy najlepszym wyborem spośród łódzkich laboratoriów:

1.Jako jedyne laboratorium w Łodzi mamy akredytację rządu RP, wydaną przez Polskie Centrum Akredytacji, gwarantującą najwyższą dokładność i odtwarzalność wyników badań.2.Robiąc u nas badania, zyskują Państwo gwarancję, że wybraliście najbezpieczniejsze laboratorium i zrobiliście wszystko co w Państwa mocy, by uzyskać prawidłową diagnozę.3.Laboratoria nieakredytowane nie podlegają żadnej kontroli. Czy warto ryzykować błędne wyniki badań, w efekcie błędną diagnozę i zmarnowane zdrowie, tygodnie, i dziesiątki lub setki złotych na leczenie choroby, która nie dolega?4.Jako jedyne laboratorium w Łodzi - i jedno z nielicznych w Polsce - wprowadziliśmy badania bezstresowe. Zatrudniamy fachowców potrafiących rozładować stres towarzyszący pobraniu. Dla nas pacjent jest także klientem, i traktujemy go z należnym klientowi szacunkiem.5.Używane przez nas metody pobierania próbek są najdokładniejsze i najdelikatniejsze w Polsce.


6.Rozdajemy naszym pacjentom drukowane materiały z poradami, jak przygotować się do pobrania i jak podczas niego zachować spokój. Rad tych udzielamy też przez telefon i e-mail.7.Na badania i w sprawie współpracy można umówić się z nami nawet przez e-mail, a także przez telefon i osobiście. Kontaktem z klientami zajmują się osobiście właściciele Aries, dzięki czemu zawsze uzyskają Państwo natychmiast fachową i wiążącą odpowiedź na wszelkie pytania.


Zapraszamy

Piątek: 800-1700

Wyszukane hasła:

badanie kału na pasożyty

7

  Centrum Medyczne Szpital św. Rodziny [650]

Logo firmy

Łódź ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUMBudynek Szpitala św. Rodziny w Łodzi zajmuje ważne miejsce w historii szpitalnictwa w okresie II Rzeczypospolitej i powojennych lat Polski. Oddany do użytku w marcu 1913 był pierwotnie przeznaczony na szkołę dla pielęgniarek i położnych. Ostatecznie powstała w nim prywatna lecznica chirurgiczno-położnicza dla zamożnych kobiet, która przyjęła nazwę „Klinika Unitas”. Od 1934 roku właścicielem budynku zostało Zgromadzenie Sióstr św. Rodziny z Bordeaux – zgromadzenie zakonne pochodzące z Francji, które podjęło się prowadzenia pierwszego w Łodzi i w Polsce szpitala katolickiego.

Z zamiłowaniem i uszanowaniem wieloletniej historii tego miejsca, od 2006 roku tworzymy w budynku Szpitala św. Rodziny nowoczesne, wielospecjalistyczne centrum medyczne. Budynek przeszedł gruntowną modernizację i stopniowo zmienia swoje oblicze. Łącząc tradycję z nowoczesnością, w odnowionych wnętrzach oferujemy usługi zdrowotne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacji lekarzy specjalistów, medycyny pracy, diagnostyki i rehabilitacji leczniczej.

Wszystkie świadczenia medyczne wykonywane są przez profesjonalny zespół lekarzy i pielęgniarek, w nowoczesnej placówce medycznej oraz przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Zapewniamy Państwu:

- łatwą dostępność do lekarzy specjalistów,

- rozbudowaną bazę diagnostyczną,

- elastyczny czas pracy,

- możliwość wcześniejszej rezerwacji i planowania wizyt,

- dogodny dojazd w centrum miasta.

Piątek: 800-2000

Wyszukane hasła:

badanie kału na pasożyty

8

  BEMED Laboratorium [3543]

Łódź BAŁUTYLaboratorium analiz lekarskich działa od 1986 roku. Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Polsce, m.in. SYNEVO, ALAB, MIKROB.

Materiał do badań pobieramy również u pacjenta w domu lub w każdym innym miejscu.
UWAGA PRACODAWCY!
Wykonujemy badania pracowników w miejscu pracy. Wystawiamy faktury.


Piątek: 730-1800

Wyszukane hasła:

badanie kału na pasożyty

9

  HELP-MED [249]

Logo firmy

Łódź BAŁUTY-RADOGOSZCZUSG DOPPLER ŻYŁ I TĘTNIC TYLKO DOLNYCH
kardiologia (USG, EKG, holter)-dzieci od 0 roku życia
USG - dzieci od 2-go roku życia

Piątek: 800-2000

Wyszukane hasła:

badanie kału na pasożyty

10

  MAMED LABORATORIUM ANALIZ LEKARSKICH [5628]

Logo firmy

Łódź POLESIE-RETKINIA
Piątek: 700-1700

Wyszukane hasła:

badanie kału na pasożyty

11

 DIAG-MED LABORATORIUM ANALITYCZNE [271]

Łódź BAŁUTY
Piątek: 700-1730

Wyszukane hasła:

badanie kału na pasożyty

12

 MEDYCYNA SPORTOWATWOJE ZDROWIE [3526]

Łódź WIDZEW-STOKI
Piątek: 800-1800

Wyszukane hasła:

badanie kału na pasożyty

13

 INSTYTUT [3190]

Łódź ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUMWyszukane hasła:

badanie kału na pasożyty

14

  SPÓŁDZIELNIA [3343]

Łódź ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUMWyszukane hasła:

badanie kału na pasożyty

15

  MEDICUS A.T. [3345]

Łódź GÓRNAMEDICUS rozpoczął swoją działalność w 2004 roku i jest przychodnią specjalistyczną, świadczącą usługi medyczne w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz wykonuje usługi medyczne lekarzy specjalistów w ramach procedur gotówkowych, a także prowadzi działalność profilaktyczną oraz propaguje oświatę zdrowotną.

Wyszukane hasła:

badanie kału na pasożyty

16

  REMEDIUM NZOZ i LABORATORIUM [5528]

Łódź GÓRNA DĄBROWAbadania prenatalne, okulistyka, endokrynologia,ginekologia, logopedia, neurologia, laryngologia Dąbrowa

Wyszukane hasła:

badanie kału na pasożyty

17

  ARTMED [6275]

Łódź POLESIE-RETKINIAPoradnia Lekarzy Specjalistów ARTMED w Łodzi powstała w 2010 roku. Naszym największym atutem jest wysoko wykwalifikowana, profesjonalna kadra medyczna z wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz ciesząca się dużym uznaniem wśród pacjentów. W trosce o jak największy komfort pacjentów położyliśmy szczególny nacisk na estetyczne wykończenie wnętrz przychodni. Nasze gabinety – utrzymane w ciepłej, słonecznej kolorystyce – wyposażone są w nowoczesny sprzęt medyczny. Nasz innowacyjny system umawiania wizyt pozwolił maksymalnie skrócić czas oczekiwania, jednak nawet te kilka minut przed spotkaniem z lekarzem spędzicie Państwo w pięknie wykończonej poczekalni. Serdecznie zapraszamy.

Wyszukane hasła:

badanie kału na pasożyty

18

  MEDYKUS [6162]

Łódź POLESIE-RETKINIANasza przychodnia na Retkini prowadzi medycynę rodzinną w ramach POZ ale również konsultacje lekarzy specjalistów oraz laboratorium i gabinet zabiegowy. Nasza lokalizacja w okolicach skrzyżowania ul.ul. Retkińskiej i Wyszyńskiego jest wygodna zarówno dla mieszkańców Retkini jak i mieszkańców całej południowej Łodzi.

Wyszukane hasła:

badanie kału na pasożyty

19

  Centrum Rehabilitacji BREMED [6313]

BrzezinyPełny zakres porad i zabiegów z zakresu rehabilitacji narządu ruchu. Dysponujemy przestronną salą gimnastyczną dobrze wyposażoną w sprzęt do kinezyterapii oraz gabinetami do fizykoterapii i gabinetem masażu klasycznego. Pomagamy pacjentom ze schorzeniami kręgosłupa i narządu ruchu. Tutaj, leczenie rehabilitacyjne odbywa się przy użyciu specjalistycznego sprzętu medycznego, w warunkach poza szpitalnych w wyjątkowej atmosferze z gabinetami zabiegowymi i pokojami wypoczynkowymi o unikalnym wystroju.

Wyszukane hasła:

badanie kału na pasożyty

20